≡ Menu

Marathon

Laipni lūgti piedalīties Biznesa Rūnu 2017 pavasara maratonā!

Biznesa Rūnu maratons ir 42 dienu ilgs domāšanas process, ko domājam kopā un atsevišķi. Tas ir online pasākums, kas notiek atsevišķā Facebook grupā un pieejams tikai maratona dalībniekiem. Ik pārdienu mēs saņemsim uzdevumu, par ko domāt sava biznesa kontekstā. Visvairāk iegūst tie, kas savās pārdomās dalās ar pārējiem, tā tiekot pie citu viedokļiem un pasaules redzējuma. Uzdevumi seko cits citam loģiskā secībā, palīdzot atrast atbildes uz būtiskiem pamatjautājumiem, uz kuriem tālāk var būvēt savu biznesa modeli soli pa solim.

Dalība maratonā ir par simbolisku maksu – 10 EUR un galvenokārt tāpēc, lai grupā nonāktu tikai tie, kas tiešām vēlas attīstīt savu esošo vai topošo biznesu vai biznesa ideju un darīt to kopā ar pārējiem. Tāpat katram dalībniekam, piesakoties maratonam, ir jāapņemas strādāt ar savu biznesa ideju vai attīstību, tāpat arī noteikums ir, ka vismaz vienu reizi nedēļā esam gatavi izstāstīt savas pārdomas pārējiem, uzdot jautājumus un palīdzēt citiem ar savu viedokli, ja tas tiek lūgts.

Maratona valoda šoreiz būs latviešu un maratons notiks, ja būs vismaz 10 dalībnieki. Sākums 3.aprīlī un ilgs līdz maija vidum.
Pieteikšanās, rakstot uz runes@businessrunes.com

Nu ko, šņorējam kedas?